Letní škola

Letní škola doplňuje výuku především 2. a 3. ročníku školy kvantové astrologie. Mohou se jí však zúčastnit i absolventi 1. ročníku, případně po dohodě další zájemci. Letní škola je plánovaná jako týdenní intenzivní soustředění a skupinová práce v přírodě.

Zaměření LŠ:

Rozvoj vlastní intuice, představivosti a duchovního potenciálu účastníků kurzů. Práce s tělem, čakrami, a jemnohmotným energetickým polem člověka. Zážitková práce s astrologickou mandalou. Léčení, harmonizace, kvantový skok vědomí. Poznání, meditace, vzájemné sdílení.

Obsah a témata LŠ:

Práce s vlastní vertikalitou, očista, léčení, sjednocení a harmonizace energetického systému astroterapeutů (jemnohmotného i hruběhmotného těla), další očistné techniky, aktivační meditace,  vyciťování energií v prostoru, aurická typologie, etika astroterapeutů, charakteristika a role pracovníků Světla, duchovní vývoj lidstva a Planety Země, kvantové vědomí, role kvantové astrologie a astrologického cyklu v procesu Vzestupu, další doporučené techniky založené na podobných vibračních principech (esence, extrakty, byliny atd.) podporující očistu, léčení a harmonizaci.