1. ročník - otevřen další roční kurz astrologie říjen 2013 - červen 2014

Horoskop - mapa života

  • Teorie kvantové astrologie
  • Zážitkové minikonstelace
  • Vnitřní archetypy

Kurz pro začátečníky, laiky, samouky, mírně pokročilé absolventy jiných astrologických škol a směrů

Kurz je pro všechny zájemce, které astrologie láká a zajímá, ale nemají chuť se učit dlouhé popisky a složité pasáže detailních astrologických významů v knihách. Astrologie je nyní srozumitelná i zábavná. A horoskop může být jednoduchým a účinným nástrojem a pomocníkem v běžném životě každého člověka.

Výuka v kurzu je zaměřena na zvládnutí základů a teorie klasické a kvantové astrologie a dle možností je doplněna o praktické zážitkové mini-konstelace a názornou práci s mandalou.  Během roku bude kladen důraz na pochopení a interpretaci vlastního nativního horoskopu, který studenti dostanou připravený na 1. lekci. V horoskopu budeme také hledat i hlavni "osoby a obsazení" v našem životním příběhu - naše rodiče, partnery, děti, šéfy, kolegy, přátele, osudové vztahy i spřízněné duše. Lepším pochopením můžeme tyto vztahy začít léčit a harmonizovat. Bude nás zajímat oblast zdraví, peněz, domova, služby i karmické výzvy. Podíváme se na svůj život laskavýma a moudrýma očima své Duše, která pro nás chce to nejlepší.

Po absolvování kurzu bude student schopen sestavit, zpracovat a interpretovat individuální nativní horoskop (v této fázi především svůj vlastní, svých příbuzných a blízkých přátel). Bude schopen identifikovat v nativním horoskopu hlavní téma Duše, základní charakter a temperament, osobní vlohy a talenty,  životní poslání a formu seberealizace,  výzvy, překážky, karmické zatížení z minulých životů, rodovou karmu. Bude schopen vidět, co člověka v životě podporuje a co ho brzdí, jak bude prožívat oblast práce, zdraví a vztahů, jaký je uspořádán a vy-rovnán vnitřní ženský a mužský princip, jak vnímá své rodiče a jak ho ovlivnily apod.

Předběžný předběžný rozvrh studia ročního kurzu pro začátečníky, mírně pokročilé:

1)   Úvod do tradiční a kvantové astrologie

2)   12 vibračních polí a 5 živlů

3)   Vertikalita planet v praxi – seminář Astrohry

4)   12 znamení + Slunce a Luna ve znameních

5)   12 astrologických domů + Ascendent

6)   Osobní planety v horoskopu + Lilith

7)   Transpersonální planety, význam a tranzity

8)   Aspekty - vztahy, spolupráce - příklady

9)   Měsíční uzly - časová osa a karma v horoskopu - příklady

10) Hlubší metody práce s horoskopem - partnerské hor., tranzity

11) Interpretace horoskopu – syntéza, intuice - zahájení 1. kola zkoušek

12) Syntéza, procvičování, opakování, zkoušky