DANIELA VIPLEROVÁ

Astroterapeutka, lektorka, konzultantka

Autorka systému Kvantová astrologie®

Zakladatelka projektu Děti Nové Země 

a Školy kvantové astrologie®

Průvodkyně, vizionářka

 

Už několik let žiju své poslání a vyjadřuji kdo skutečně jsem navzdory mnoha výzvám a překážkám. V životě se řídím hlavně intuicí a následuji svou vlastní cestu a pravdu.

Ráda překračuji hranice poznaného, experimentuji a objevuji nové metody, přístupy a možnosti vývoje. Astrologii miluju, provází mne na mé životní cestě už 20 let a pomáhá mi orientovat se ve vztazích a vnějším světě. Je pro mne úžasným a mocným nástrojem sebe-stvoření, sebe-poznání i sdělení. Díky ní a skrze ni přináším novou vizi a netradiční myšlenky jak změnit/zlepšit/vytvořit vhodné podmínky pro naplňující život v osobní rovině, v rodinách, ve firmách i na Zemi. 

Baví mne společně objevovat a tvořit nové světy. Nechávám se inspirovat lidmi kolem sebe a nalézám pro ně i pro sebe nové originální metody a jednoduchá řešení, jak projevit a prožívat ve svém životě více svobody, sebe-vědomí, tvořivé radosti, lásky a harmonie. Zkrátka jak být zase sám/sama sebou.....a užívat si to!

Pokud jdete nebo právě se vydáváte podobnou cestou a hodil by se vám nějaký sparing partner či průvodce, ráda se s vámi podělím o své znalosti a kousek vás doprovodím......

Můžete mne kontaktovat zde