INELIA BENZ - ČERVEN 2012 - VOLÁNÍ K ČINU - JE ČAS!

21.06.2012 19:18

Inelia Benz: Volání k činu – JE ČAS!

undefined

Pokaždé, když jsem si v posledních dvou týdnech sedla k meditaci, dennímu snění, k dělání nebo nedělání, procházela skrz mne silná zpráva. Ta slova jsou:

Pokaždé, když jsem si v posledních dvou týdnech sedla k meditaci, dennímu snění, k dělání nebo nedělání, procházela skrz mne silná zpráva. Ta slova jsou:

JE ČAS.

Jenom to.

Zaměřila jsem se na to a sledovala energii. Když jsem to udělala, našla jsem celý poklad informací. Jedna z nich je, že hlavní propojení a fyzické projevení posunu začíná tento ČERVNOVÝ SLUNOVRAT. Energetický posun se udál loňského léta (2011). Pokud jste jakýmkoliv způsobem citliví, musíte cítít, že čas a vibrace se za poslední měsíc zrychlily do neuvěřitelné rychlosti. Bude se to stupňovat, vrcholu to dosáhne během tohoto červnového slunovratu a na fyzické úrovni se to bude projevovat následující dva měsíce a nakonec se to do konce roku usadí, urovná a uklidní.

Může se to projevit v našich životech jako obrovské zrychlení osobního vědomí. Naše zkušenost z vybočením z lineárního času. Také se dozvídám, že se bude dít více a více „E.T.“ kontaktu jak na osobní úrovni, tak na úrovni „mediálních událostí“. Jednoduše se vyvíjíme jako druh. Ale mám tušení, že každý člověk dostane mírně rozdílnou informaci, která koresponduje s jeho specifikou misí na této planetě. Takže, nahlédněte do toho a sledujte  energi zprávy ke Zdroji.

Co můžeme dělat, abychom usnadnili přechod v našich životech? Čtyři věci:

  1. Meditace – tiše meditujte alespoň 60 minut denně. Ideálně najednou, ale pokud to nepůjde, rozdělte si je na celý den.
  2. Denní snění – znovu, vyhraďte si alespoň 60 minut pro denní snění. Můžete to dělat zatím co jste zaměstnáni jinými činnostmi, ale ujistěte se, že v tomto čase nebudete používat těžké stroje!
  3. Nic nedělejte – toto je stav tichého rozjímání, jedna hodina jednoduchého BYTÍ.  A jak se blížíme ke slunovratu, je to to nejdůležitější. Nic nedělejte a jednu hodinu jen Buďte.
  4. Zpracujte svůj strach – klíčový aspekt osobního růsu a naší globální vibrační úrovně a vědomí.

Než vás napadne, že to zabere příliš mnoho času, uvědomte si, že sledování filmu trvá nejméně 2 hodiny. Nicméně, pokud si pro každý bod vyhradíte pár minut denně, je to lepší než nedělat je vůbec :-)

Pokračujte v těchto cvičeních jak nejvíce můžete, třeba jen jednou denně, do příštího ledna.

Jako náš Globální čin se budu věnovat 2. července od 9 hodin ráno do 6 hodin večer Pacifického standardního času (PST) tiché meditaci na ranči ECETI z mnoha dalšími jedinci, kteří přicestují, aby se osobně připojili. Záměrem je, aby se k nám ten den připojili v Tichu stovky tisíc lidí z celého světa. Nejlépe na celý den, ale pokud si vyhradíte pouze jednu hodinu, je to také v pořádku!

Vezměte si volno v práci, nebo si zarezervujte hotel, vydejte se do hor nebo lesů, nebo jednoduše dejte svým milovaným vědět, že se ten den účastníte globální události ticha.

Pokud jste v meditaci zkušení, potom bude den strávený meditací úžasný. Pokud ne, jednoduché setrvání v tichu bude fantastické. Samozřejmě, budeme si brát krátké přestávky na jídlo, vykonání potřeb a k pití čisté vody :-)

Takže, pro váš kalendář ***2 ČERVENEC 2012 – TICHÁ MEDITACE – VELMI DŮLEŽITÉ***

odkaz na zdroj: https://www.ascension101.com/en/ascension-information/63-june-2012/250-call-to-action-its-time.html