Galaktické energie spustily celosvětovou expanzi vědomí – vědecké důkazy

28.02.2011 21:13

 

Galaktické energie spustily celosvětovou expanzi vědomí – vědecké důkazy

Na Coast to Coast AM Vědec David Sereda poskytl důkazy, že naše sluneční soustava vstoupila do nového pole kosmické energie, která spustila řetězec událostí, včetně vibrací celé planety, největší kdy zaznamenané bouře na Saturnu a předčasný východ slunce v Grónsku (související s výkyvem Země a pohybem magnetického pólu). Sekvence událostí začala den po kombinaci zimního slunovratu a úplného zatmění Měsíce 21. prosince 2010 – přesně na den dva roky před koncem mayského kalendáře.

22. prosince 2010, den po zimním slunovratu/úplném zatmění Měsíce, vystřelily seizmické senzory na celé planetě plnou silou signálu najednou. Podle Seredy nešlo o zemětřesení – vibrovala celá planeta.

23. prosince 2010 NASA oznámila, že propukla největší kdy zaznamenaná bouře na Saturnu, a probíhá dodnes. Saturn je obvykle na pohled velmi vlídným tělesem. Ale bouře na Saturnu je obrovská. (Povšimněte si, že tato bouře mohla začít také 22. prosince, ale byla oznámena až druhý den.)

Slunce nad Grónskem vychází normálně nad nejzápadnějším městem Ilulissat 13. ledna, kdy ukončuje měsíc a půl zimní tmy. Poprvé v historii se slunce vyhouplo nad horizont o dva dny dříve, 11. ledna 2011 (1.11.11) v 1 hodinu odpoledne. Média přisoudila příčinu předčasného východu slunce tání grónského ledu. Podle Seredy je to směšné. Uvedl to dokonce i časopis Time. Muselo by roztán mnoho, mnoho mil ledu, aby tato teorie byla správná.

Objevily se také zprávy, že údaje na kompasu byly 11/1/11 mimo o 3-4 stupně, ale o tři dny později se vrátily do normálu. Kompas měří magnetické pole – nikoliv fyzickou Zemi. Nicméně rozhozené údaje kompasu, spolu s předčasným východem slunce, naznačují, že Země se vychýlila. Musela se vychýlit nejméně o stupeň, aby došlo k východu slunce o dva dny dříve, uvedl Sereda.

Einstein řekl, že pole je jediným řídícím vlivem hmoty. Energetická pole diktují chování všeho – od subatomárních částic po obrovské planety. Když vidíte náhlou změnu v energetickém systému, způsobí to náhlou změnu ekosystému. Za obří bouře na Saturnu a změnami probíhajícími na Zemi není pochyb, že se z pohledu energie nebo pole stalo něco významného. Sereda řekl: „Když vstoupíte do těchto nových energetických polí, změny jsou velmi náhlé. Dostanete tyto náhlé vibrace. A k těm došlo. Nikdo si toho nevšiml.

Další známkou, že celá sluneční soustava prochází změnami, jsou tající póly na Marsu, obrovské bouře na Jupiteru a rostoucí teploty na mnoha planetách. Všechny tyto změny na planetách naznačují, že celá sluneční soustava vstoupila do nového pole energie.

Sereda také poukázal na to, že lidské tělo má elektromagnetické pole, které může být ovlivněno aktivitou slunce, jakož i energiemi přicházejícími z galaktického centra, jak se Země skrze něj pohybuje. Pole energií obsahují buď chaotické, nebo harmonické informace.

Podle Seredy, pokud tyto energetická pole, která přichází z galaktického centra, obsahují harmonické informace, pak není naprosto žádných pochyb, že můžete vědecky dokázat, že způsobují posun ve vědomí na této planetě, a bude to pokračovat do r. 2012.

Jednou z teorií o 2012 je, že dostaneme tuto novou energii, která způsobí posun ve vědomí a ovlivní vše na planetě – včetně samotné planety. Bruce Lipton řekl, že vědomí říká energii, aby řekla DNA, co má dělat. Vaše geny nejsou vaší konstrukcí. Konstrukcí je vědomí. Proto je pravděpodobné, že spolu s posunem ve vědomí bude upgradována naše DNA.

Celosvětová expanze vědomí probíhá právě teď a bude to pokračovat do r. 2012, což je nyní potvrzeno vědou a událostmi, ke kterým nyní dochází na celém světě.

David Wilcock, mimo jiných, přednášel několik let o energii přicházející z galaktického centra, která spustí vyšší vědomí a upgrade DNA. Můžete se dozvědět mnohem více zhlédnutím jeho vynikajícího filmu „Horizont událostí 2012“:

Ze zahr. zdrojů, překlad Osud 2011

Převzato z www.osud.cz